Постинг
03.09.2015 21:53 -
Унгария подпали ГМО колонизаторите от Монсанто!
http://www.budnaera.com/201503/1506021488.html
Унгария подпали ГМО колонизаторите от Монсанто!
Унгария направи нещо много смело, НЕЩО НЕВИЖДАНО! Страната се изправи срещу злия гигант Монсанто, който се занимава с ГМО и трови хората по целия свят. Бяха подпалени 1000 акра земя с ГМО семена в нея.
Унгария е една от малкото странив ЕС, която не се дава на САЩ и не позволява използването на ГМ семена. Веднага щом са установили наличиата на опасни семена, те подпалват всичко. Няма разпространение на вредната царевица, но проверките ще продължат, за да не се позволи на Монсанто да действа. /spodeli.eu/
Четете още на: http://www.budnaera.com/201503/1506021488.html#ixzz3khebsgLW
Научете за преследването на Фалун Гонг от Китайската комунистическа партия
Паднаха 100-те бона от “Сделка или не
Най-разтърсващото от новия брой на "...
Рейтингите като прогнозата за времето
Най-разтърсващото от новия брой на "...
Рейтингите като прогнозата за времето
Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.


