

Нелегалните имигранти спипани на ГКПП-Капитан Андреево
Афганистанци вече щурмуват България с влакове. Петима нелегални имигранти са се опитали да влязат незаконно в страната, укрити в товарна композиция. Двама сирийци пък са намерени от граничните полицаи в тайник на микробус, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Тази сутрин към 4 часа на ГКПП-Капитан Андреево пристигнал за влизане в страната микробус опел с германска регистрация, управляван от 51-годишен германския гражданин. Граничните полицаи открили под дъното на микробуса специално пригоден тайник с двама мъже без документи за самоличност, по техни данни сирийски граждани. Шофьорът и нелегалните пътници са задържани в ГПУ-Свиленград.
Към 6 часа днес на ГКПП Капитан Андреево – гара пристигнал от Турция товарен влак. Дежурният граничен полицай открил в два от контейнерите, натоварени на вагоните, петима мъже без документи за самоличност, по тяхна информация афганистански граждани. Петимата са задържани в ГПУ-Свиленград, работата по двата случая продължава.
BIG5.BG
Вучето твърди, че сексът в болницата не ...
Въплъщаване на митоса